2023-06-24

Premiera spotu 2023

Myślenice: Już po raz ósmy lipiec w Myślenicach będzie przebiegał w międzynarodowym folkowym kolorycie. Do serca powiatu myślenickiego zawitają bowiem w ramach Międzynarodowych Małopolskich Spotkań z Folklorem zespoły z Chorwacji, Estonii, Kenii, Meksyku, Peru, Panamy, USA, Węgier i oczywiście z Polski.

Już po raz dziewiąty lipiec w Myślenicach będzie przebiegał w międzynarodowym folkowym kolorycie. Do serca powiatu myślenickiego zawitają bowiem w ramach Międzynarodowych Małopolskich Spotkań z Folklorem zespoły z Chorwacji, Estonii, Kenii, Meksyku, Peru, Panamy, USA, Węgier i oczywiście z Polski.

Międzynarodowe Małopolskie Spotkania z Folklorem to dziewięć dni pełnych scenicznej muzyki i tańca, ale nie tylko ! to także ETNOwarsztaty ETNOkino czy ETNOtańca. To także wspaniała Kuchnia Świata czyli kulinarny happening ma którym można zasmakować lokalnych specjałów gości festiwalu.

Tegoroczne Międzynarodowe Małopolskie Spotkania z Folklorem to także koncerty gwiazd takich jak: Kapela Ciupaga, Brathanki i Zakopower. 

Zobaczcie film promujący 9. Międzynarodowe Małopolskie Spotkania z Folklorem 2023 !

© 2020 festival.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń